Kde sehnat kornouty na zmrzlinu?

V tuto chvíli se na Českou republiku řítí velká vlna tropických teplot a to pro spoustu lidí znamená návštěvy koupališť, výlety a výšlapy. Pro tyto lidi to znamená také obligátní porci zmrzliny, které zmírní pařící slunce. 

 

Pro další skupinu lidí to znamená pečování o zahrádku a vyhýbání se vysokým teplotám tím, že přečkávají v pohodlí svých domovů. Pro každého to ale znamená zmrzlinové poháry a domácí zmrzliny na špejli. Proč ale nevyužít této příležitosti ke zlepšení své zmrzlinové hry a přihodit k nudnému poháru i celý zmrzlinový kornout?

Profesionální zmrzlináři nenávidí tento jednoduchý trik

Za dlouhé generace jsme se zvládli naučit dělat špičkové domácí zmrzlinové poháry. K dokonalosti však chybí jedna maličkost, která domácí zmrzlinu přivede k dokonalosti. A ta maličkost? Zmrzlinové kornouty.

Netuším zda v samoobslužných prodejnách narazíte na kornouty, ale většina cukráren a zmrzlinářů kornouty na zmrzlinu nakupují velkoobchodně. Není problém si tímto způsobem pořídit spoustu kornoutů a předzásobit se na celé léto. Výhodou je, že za velkoobchodní ceny ušetříte spoustu peněz a máte na výběr z tolika druhů kornoutů, že pokud si každý den léta dáte jeden druh, tak vám zbyde ještě na další rok.

Ke kornoutům si pak můžete pořídit zdobení a vaše zmrzliny pak budou tak dokonalé, že se budete moct přestěhovat do italských a chorvatských ulic a čeští turisti vám budou trhat ruce. Varování: Pokud zmrzlinu budete dělat pro vaše děti, zvažte je provést přípravou zmrzliny. Nebo vás budou otravovat co hodinu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4