Kožené kabelky

Kabelka je nepostradatelným doplňkem každé ženy. Minimálně jednu mají doma snad všechny, některé z nich se dokonce mohou chlubit početnější sbírkou čítající i několik desítek kusů.

Číst dál: Kožené kabelky

Batoh na notebook vás zachrání před bolestí zad

batoh na notebook

Dámské kabelky a pánské tašky do ruky jsou sice typickým elegantním řešením pro lidi pracující v kanceláři, ale pokud s sebou musíte všude nosit pracovní notebook víte, že se rychle pronese. Jak vám batoh na notebook, kvalitní obuv a správně padnoucí prádlo mohou zachránit v důchodu páteř se dozvíte v tomto článku.

Číst dál: Batoh na notebook vás zachrání před bolestí zad

Nechejte faldíky zmizet se stahujícími kalhotkami

Snad každá žena to zažila – máte jít za týden na svatbu, oslavu nebo prostě na nějaké důležité setkání a máte nevzhledné faldíky na břiše. Ovšem za týden toho můžete nacvičit, kolik chcete, ale faldíky nezmizí. Jak na to? Pořiďte si stahující kalhotky, které vaši postavu vytvarují a nevzhledné faldíky zmizí.

stahující kalhotky Luna

Číst dál: Nechejte faldíky zmizet se stahujícími kalhotkami

I plnoštíhlé ženy se mohou těšit na léto

Léto již klepe na dveře a je nejvyšší čas vybrat si plavky na novou sezónu. Ne každá žena se může pyšnit štíhlou postavou, ale ani plnoštíhlé ženy se díky správně zvoleným plavkám nemusí stydět chodit k vodě. Je důležité, abyste si zvolila správný střih plavek a naučila se v nich chodit. Luxusní plavky pro plnoštíhlé najdete v internetovém obchodu Fashion intimate a máte z čeho vybírat.

Číst dál: I plnoštíhlé ženy se mohou těšit na léto

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4