Rozkládací jídelní stoly do kuchyní - kde vybrat mimo IKEA, JYSK, Moebelix...

Drtivá většina z vás pořídila stůl do kuchyně ze známých obchodních řetězců. Kvůli ceně, kvůli velkému výběru, možná kvůli reklamě. Chcete však něco navíc, něco moderního, s dopravou až k vám domů, něco velkého? Tyto rozkládací jídelní stoly do kuchyně jsou přesně pro vás!

Dubové i bukové varianty

Ať už máte radši jedno či druhé - moderní sklápěcí stoly jsou k mání v jakémkoliv odstínu dřeva. I buk i dub jsou masivní dřevo, které má jak světlejší tak tmavší provedení. Typickým příkladem jsou stoly LUX

Obdélníkové i kulaté stoly

Je jasné, že každá kuchyň je jiná, a někde lze využít klasiku ve tvaru obdélníku, jinde dává smysl naopak využít kulatých jídelních stolů. Taktéž s možností rozložení. Na fotografii níže můžete vidět, jak se z kruhu stane oválný stůl pro více osob.

Kde nakoupit online či prohlédnout na prodejně?

Samozřejmě je vždy ideální najít lokálního prodejce, prohlédnout stůl osobně a až poté udělat objednávku, nicméně u e-shopu Trend Nábytek se nemusíte bát, že Vám přijde poškozený nekvalitní kus. Rozkládací stoly jsou pečlivě vybrány a upravovány od spolehlivých dodavatelů a co víc? TREND má svoji dopravu, se kterou garantuje 100% jistotu dodání bez poškození!

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4