Tipy pro zařizování prvního bytu.

 levné pračky s vrchním plněním

Zařizujete svůj první byt? Pokud chcete při tom mít plnou výbavu, cítit se jako doma a zároveň ušetřit co nejvíce peněz, je tento článek pro vás. Pomůžeme vám se zařízením malých prostorů za velmi nízké náklady.

Nákup levné pračky s vrchním plněním

Malé prostory, obzvláště v koupelně mohou znamenat, že se vám nevejde klasická rodinná pračka do bytu. Naštěstí jsou zde varianty, které jsou nejen praktické, ale také nenáročné na prostor. Pokud nebydlíte sami oceníte, že zvrchu plněné pračky mají větší objem prádla, než stejně široké s bočním plněním.

Využijte prostory pod postelí

Pořiďte si postel, která má v sobě již zahrnutý úložný prostor, nebo se pod ně vejdou zasouvací krabice a šuplíky. Sem nemusíte dávat jen sezónní oblečení, ale také povlečení, ručníky, nebo boty, které se vám nevejdou do předsíně. Nemusíte tak myslet na pořízení samostatné komody nebo botníku.

Co můžete, pověste

V Ikea najdete spoustu úložných prostorů, které se dají pověsit na dveře, podél stěny, nebo ze stropu. Takto můžete mít prostor na ukládání bot, deštníků, věcí do kabelky, vlastně čehokoli, co nemáte kam jinam dát a používáte často. To se obzvláště hodí v koupelně, protože často není dost prostoru na veškeré kosmetické produkty, ručníky a fény, tak je můžete dát na vnitřní stranu dveří.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4