Jaký je rozdíl mezi venkovní a vnitřní elektronickou úřední deska

Vnitřní elektronická úřední deska

Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi vnitřní a venkovní elektronickou úřední deskou? Nebo vás prostě zajímá co to je elektronická úřední deska a jak funguje? Tak to je tento článek pro vás. 

Co je elektronická úřední deska

Elektronická úřední deska je nejmodernější způsob rychlé a efektivní komunikace obce s občany. Skrze obrovskou dotykovou obrazovku, intuitivní ovládání a plynulý chod za každého počasí, můžou občané získat informace o obci a oznámených akcích.

Venkovní úřední deska

Hlavním rozdílem mezi vnitřní a venkovní elektronickou úřední deskou je přemístitelnost. Venkovní deska je pevně instalovaná do venkovních prostor celoročně. Její plynulý chod zajišťuje odolná ocelová konstrukce a zabudovaný chladící a tepelný systém.

Velikosti obrazovky se liší typem modelu. Nejmenší model má stále ohromující úhlopříčku o velikosti 118 cm, zatímco největší model má úhlopříčku 165 cm.

Intel i3 procesor, 4 GB a více paměť a intuitivní ovládání umožňují jednoduchý přenos informací k občanům a ještě jednodušší zadávání informací obcí.

Zabudovaný wifi modem i přístup skrze síťový LAN kabel zajistí, že budou vždy informace dostupné a nebude hrozit výpadek internetu.

Vnitřní úřední deska

Vnitřní úřední desky přicházejí ve třech variantách, a to vertikální pohyblivá, vertikální nástěnná a horizontální nástěnná. Rozměry všech tří variant je 165 cm. Vnitřní úřední desky, které jsou pohyblivé jsou skvělé na úřady a prostory, kde je třeba úřední desku přemístit. Nástěnné desky jsou prostorově nejméně náročné a horizontální varianta je vhodná zejména pro obyvatelé na invalidních vozících.  

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4